Nowoczesne mieszkanie – lampy w stylu loft

Wiele nowoczesnych mieszkań pozwala na niemalże dowolną aranżację. Stworzenie w nich industrialnego klimatu umożliwią właściwie dobrane lampy. Blask światła w metalowych oprawkach może wydobyć wyjątkowy charakter wnętrza, warto więc spróbować kupić jedną z takich lamp i stworzyć ciekawą kompozycję.

lampy industrialne

Wyróżnić się

Stosując lampy industrialne, można zmienić wnętrze w klimatyczną przestrzeń przypominającą dawne hale przemysłowe. To coś dla osób, które cenią sobie minimalizm i nostalgicznie wspominają stare filmy lub oglądały zdjęcia sprzed lat. Obecni tego typu oświetlenia nie używa się już nawet w fabrykach, ale zostało ono wykorzystane przez dekoratorów wnętrz i jest z powodzeniem używane w nowoczesnych pomieszczeniach.

Ogromny wybór możliwości

Tego typu lampy dobrze współgrają z surowym wyposażeniem, mocnymi kolorami i nie wymagają dodatkowych elementów oświetleniowych, jeśli umieszczone są centralnie. Dają stonowane, białe światło o nieco ostrym wyrazie. W takim oświetleniu od razu widać wszelkie niedociągnięcia czy zwykły kurz, warto się więc postarać o stylizowane, ale bardzo czyste meble oraz dodatki. Są też mniejsze lampy w stylu loft, które mogą funkcjonować np. w roli oświetlenia do czytania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.